Acai Berry 900

Autor: Marzena Sosnowska — Luty 05, 2013

Acai Berry 900 to suplement zawierający wyciąg z brazylijskich jagód acai. Dlatego znajdziemy w nim szereg składników odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. Dodatkowo brazylijskie owoce zawierają antyoksydanty i antocyjanidy. Przyjmując tabletki Acai niweluje się również szkodliwe działanie wolnych rodników.

źródło: acaiberry900.pl

Skład

Tabletki Acai Berry 900 składają się z niacyny, fosforu, wapnia, miedzi, beta karotenu, cynku, potasu, 18 aminokwasów, 21 pierwiastków śladowych, 29 kwasów tłuszczowych, witamin B1, B2, B3, witamin C i E oraz kwasu nikotynowego.

Jak działają tabletki?

Oprócz tego, że pomagają zredukować masę ciała, oczyszczają organizm przez przyspieszenie przemiany materii i doskonale wpływają na układ krwionośny oraz redukują ilość złego cholesterolu. Do tego dzięki temu, że jagody zawierają antyoksydanty i antocyjanidy tabletki Acai niwelują szkodliwe działanie wolnych rodników. Natomiast duża ilość witamin i mikroelementów wpływa na szybszą regenerację organizmu.

Rezultaty odchudzania

Najczęściej podczas 6 tygodni kuracji tabletkami Acai Berry 900 chudnie się od 7 kg do 12 kg. Oczywiście są to uśrednione wyniki, ponieważ zależą one od stosowanej diety i tego jak często występowała w czasie jej trwania aktywność fizyczna.

Preparat można zamówić na acaiberry900.pl lub okazje.info.pl.

Reklama: