Avoslim od Hasco-Lek

Autor: Ola Nowak — Wrzesień 29, 2013

Kapsułki Avoslim to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się, ale również dbających o poprawę sylwetki i utrzymanie prawidłowej masy ciała i estetyczny wygląd skóry. Działanie tego preparatu polega na wspomaganiu redukcji i kontrolowaniu masy ciała oraz procesów zachodzących w skórze. Dodatkowo chronią organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

avoslim

Głównym składnikiem kapsułek Avoslim jest stężony kwas linolowy czyli CLA, który pobudza naturalny metabolizm tłuszczów i ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej, jednocześnie hamując proces powstawania i rozrostu tkanki tłuszczowej. Stymuluje też powstawanie masy mięśniowej. Uzupełnieniem dla CLA jest wyciąg suchy z fasoli, który redukuje wchłanianie skrobi z pokarmów i spowalnia jej rozkład na cukry proste.

Inne składniki kapsułek to olej z ogórecznika stanowiący bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz kapsaicyna zwiększająca termogenezę w organizmie, czyli spalanie większej ilości kalorii, wydzielanej w postaci ciepła i przyspieszenie przemiany materii.

Dzienna dawka preparatu to 2 kapsułki dziennie rozłożone na dwie dawki po jednej kapsułce. Dodatkowo, w trakcie stosowania produktu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Jedno opakowanie tabletek kosztuje około 15 zł.

Reklama: