Calivita XShape

Autor: Justyna Jucha — Luty 26, 2017

Calivita XShape to produkt o nowoczesnej formule, który wspomaga odchudzanie, poprzez połączenie jego działania z odpowiednim stylem życia. Może idealnie wzmocnić efekty diety odchudzającej. Preparat zawiera w składzie aminokwasy, L-karnitynę, witaminy C, B6, B12, niacynę oraz pikolinian chromu.

Skład i działanie preparatu

Nadwaga i otyłość stanowią na świecie i w Polsce poważny problem zdrowotny i ekonomiczny, a otyłość jest nie tylko chorobą, ale również przyczyną rozwoju wielu innych schorzeń, takich jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, zawały i udary, choroby zwyrodnieniowe stawów i wiele innych. W trakcie kuracji odchudzających należy pamiętać o uzupełnieniu swojej diety w ważne substancje wykazujące funkcje odżywcze, jak i fizjologiczne, w tym składniki aktywne wspomagające zarówno procesy usuwania wolnych rodników, oczyszczanie organizmu z toksyn, alkalizację organizmu, zmniejszające łaknienie.

preparat wspomagający odchudzanie

okazje.info.pl

W XShape występuje aż sześć aminokwasów, w tym trzy aminokwasy zasadowe wspomagające alkalizację L-arginina, L-lizyna, L-ornityna oraz L-glutamina, L-fenyloalanina i L-tyrozyna. Aminokwasy takie jak L-arginina, L-ornityna dodatkowo wspomagają organizm w usuwaniu amoniaku. L-karnityna to substancja niezbędna w metabolizmie tłuszczów, ponieważ bierze udział w transporcie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium i w ten sposób umożliwia ich spalanie. Skład produktu wzbogacono również o chrom, który współpracując z hormonem trzustki insuliną, korzystnie wpływa na metabolizm węglowodanów, tłuszczów i białek, zmniejsza łaknienie wynikające z nagłych wahań poziomu cukru we krwi. W prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych niemałą rolę odgrywają również witaminy B6 i B12.

Reklama: