Cellu Berry Slim w saszetkach

Autor: Ola Nowak — Grudzień 29, 2014

Cellu Berry Slim to preparat w saszetkach, który zawiera glukomannan, ekstrakt z jagód acai Euterpe oleracea, kwas cytrynowy (stabilizator), ekstrakt z jagód morwy białej Morus alba, L-leucyna, aromat owoców leśnych, sukralozę jako substancję słodzącą oraz kwas L-askorbinowy. Cellu Berry Slim to produkt wspomagający odchudzanie, a do tego pokrywa blisko 19% zalecanego spożycia dziennego witaminy C. Spożywa się jedną saszetkę przed posiłkiem. Przed spożyciem zawartość saszetki rozpuszcza się w jednej lub dwóch szklankach wody. Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 3g glukomannanu dziennie w trzech dawkach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej. Ważne, aby spożyć  preparat w połączeniu z dużą ilością wody w celu zagwarantowania, że glukomannan stanowiący podstawowy składnik aktywny preparatu dotrze do żołądka.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Glukomannan to rozpuszczalny błonnik pochodzenia roślinnego, otrzymywany z bulw japońskiej rośliny Amorphophallus konjac. Ma działanie wspierające w utracie wagi, poprzez wydłużanie czasu opróżniania żołądka. Ze względu na dużą zdolność wchłaniania wody glukomannan może stokrotnie zwiększyć swoją objętość dając poczucie sytości. Posiada właściwości obniżania indeksu glikemicznego, co prowadzi do ustabilizowania poziomu cukru we krwi, a następnie nie dopuszcza do gromadzenia pokarmu w organizmie w postaci tłuszczu. Ponadto suplementacja glukomannanem może korzystnie regulować mikroflorę okrężnicy, co z kolei przyspiesza wypróżnianie. Co ważne, skuteczność błonnika w kuracjach odchudzających z zastosowaniem niskokalorycznej diety została potwierdzona naukowo.

Cellu Berry Slim pomaga w redukcji masy ciała, przyśpiesza przemianę materii, odtruwa i oczyszcza organizm. Wspiera także pracę mózgu, zwiększa zdolność koncentracji, wzmac­nia system odpornościowy, eliminuje wolne rodniki, poprawia energię i witalność. Ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy oraz dodatkowo zapobiega zakwaszeniu mięśni i zapewnia ich lepszą wydajność.

Reklama: