Chlorella marki Pukka

Autor: Justyna Jucha — Lipiec 29, 2017

Chlorella marki Pukka to 400 tabletek w szklanym słoiczku. Chlorella posiada imponujący bilans składników odżywczych, które oczyszczają, alkalizują i chronią organizm oraz wspomagają odporność.

Unikalny skład dla skuteczności preparatu

Chlorella jest niezwykle unikalna ze względu na ogromną zawartość przeciwutleniaczy, aminokwasów, białek, kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów i kwasów nukleinowych. W skład preparatu wchodzi w 100% ekologiczna chlorella. Suplement jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. W ciągu pierwszego tygodnia zażywania należy zażywać od dwóch do czterech tabletek przed posiłkami lub po posiłkach, popijając wodą. Przez kolejne tygodnie należy zażywać do sześciu tabletek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30 stopni C.

chlorella

okazje.info.pl

Pukka w języku hindi znaczy doskonały, najwyższej jakości. Odzwierciedla to całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych, a rośliny używane do produkcji są zawsze najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne składniki. Marka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin oraz troska o dobre kontakty i uczciwe ceny dla spółdzielni rolniczych to podstawowe priorytety firmy. Produkt posiada Certyfikat Soil Association Organic, który oznacza, że spełnia on najwyższe wymagania dotyczące rolnictwa ekologicznego, dobrostanu zwierząt i ochrony środowiska. Standardy Soil Association są zgodne z normami Unii Europejskiej, jednak w wielu przypadkach są bardziej szczegółowe, np. jeśli chodzi o wykorzystanie pestycydów, nawozów i GMO. Produkt nie zawiera glutenu, pszenicy i soi.

Reklama: