Chrom plus

Autor: Michał Wrona — Kwiecień 02, 2013

Chrom Plus (producent: Aflofarm) to preparat, którego właściwości odchudzające oparte są o chrom, witaminę b6 oraz wyciąg z zielonej herbaty. Ich zawartość w jednej tabletce to, odpowiednio, 200 mcg, 2 mg i 158 mg. Dziennie zaleca się przyjmowanie wyłącznie jednej kapsułki.

źródło: Aflofarm

źródło: Aflofarm

Chrom sprawia, że w organizmie odkładanych zostaje mniej tłuszczów, a gospodarka węglowodanami wraca na odpowiedni poziom. Ważne jego działanie to także stabilizowanie poziomu glukozy we krwi. Zielona herbata, a zwłaszcza polifenole w niej zawarte, odpowiedzialna jest za wspomaganie procesu rozpadu tłuszczów, ułatwienie ich spalania oraz przeciwdziałanie tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Korzystnie wpływa także na ustabilizowanie poziomu cholesterolu i regulowanie wszystkich procesów trawiennych. Ostatni główny składnik – witamina B6 – to koenzym, który pomaga przy reakcjach przemian białek oraz aminokwasów.

W jednym opakowaniu suplementu diety Chrom Plus znajduje się 50 kapsułek. Cenę, jaką trzeba zapłacić za preparat, można na bieżąco sprawdzać tutaj.

Reklama: