Crunch – oryginalne urządzenia do fitness

Autor: Justyna Jucha — Październik 07, 2016

Przyrządy do ćwiczeń typu Crunch to coraz popularniejsza forma ćwiczeń siłowych i poprawiających sylwetkę, którą można z powodzeniem stosować w domu. Prezentujemy trzy typy takich urządzeń. Pierwszym z nich jest Total Crunch – przyrząd fitness, z którym zyskamy piękną sylwetkę i dobrą formę nie wychodząc z domu. Na Total Crunchu ćwiczymy jednocześnie wszystkie partie mięśni, a to oznacza lepszy efekt w krótszym czasie. Urządzenie rzeźbi mięśnie brzucha i kształtuje mięśnie klatki piersiowej, bicepsów i pleców, ale również wzmacnia i kształtuje nogi oraz pośladki. Total Crunch będzie idealny dla osób, które chciałyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, wyszczuplić talię czy zyskać jędrniejsze, kształtne pośladki, jak również dla tych osób, które chcą mieć silne ramiona, rozbudowane mięśnie klatki piersiowej oraz płaski brzuchu. Ćwicząc na Total Crunchu opieramy się na czterech rodzajach ćwiczeń siłowych, a mianowicie wyciskaniu na nogi, przysiadach, ćwiczeniach na mięśnie grzbietu i brzucha oraz aerobowych ćwiczeniach na krążenie. Wymiary urządzenia po złożeniu to 92 x 60 x 113 cm, a po rozłożeniu 150 x 60 x 20 cm. Maksymalna waga użytkownika to 100 kg. Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku innych urządzeń do ćwiczeń, przed użyciem Total Crunch warto skonsultować się z lekarzem.

urządzenia fitness crunch

okazje.info.pl

Przyrząd do ćwiczeń Combo Crunch to kolejne urządzenie fitness do domu, o unikalnej konstrukcji, które pozwala na jednoczesny trening wielu partii mięśni, umożliwiając tym samym ich efektywne wzmacnianie, poprawę kondycji oraz kompleksowe modelowanie sylwetki . Ułożenie nóg na odpowiednich elementach reguluje poziom trudności wykonywanych ćwiczeń. Trening na tym urządzeniu pozwala na wzmocnienie i kształtowanie mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także mięśni piersiowych, grzbietu oraz bicepsów. Łączy w sobie zalety ćwiczeń aerobowych oraz siłowych. Ćwiczenie na tym urządzeniu jest proste i bezpieczne, ponieważ ma ono stabilną, wytrzymałą konstrukcję i jest proste w obsłudze. Konstrukcja wytrzyma obciążenie do 150 kg. Urządzenie pozwala na trening wielu partii mięśni, przy możliwości regulacji poziomu trudności ćwiczeń. Posiada szerokie, wygodne siedzisko. Jego wymiary po rozłożeniu to wysokość 118 cm, szerokość 53 cm i długość 91 cm. Waga urządzenia wynosi 12,5 kg.

urządzenia fitness crunch

okazje.info.pl

I jeszcze jeden przyrząd do ćwiczeń z rodziny Crunch – Premium. Premium Crunch to uniwersalne urządzenie treningowe, które angażuje podczas ćwiczeń wiele grup mięśni, umożliwiając dzięki temu ich efektywne wzmacnianie, poprawę kondycji, a także kompleksowe modelowanie sylwetki. Unikalna konstrukcja wykorzystuje ciężar ciała użytkownika, pozwalając jednocześnie na zmianę poziomu trudności wraz z postępem ćwiczeń.

urządzenia fitness crunch

okazje.info.pl

Trening na Premium Crunch pozwala na wzmocnienie i kształtowanie mięśni takich części ciała jak nogi, pośladki, brzuch, a także mięśnie piersiowe, grzbietu oraz bicepsy. Podobnie jak wcześniej prezentowane modele, łączy zalety ćwiczeń aerobowych oraz siłowych. Urządzenie jest proste w obsłudze, a możliwość złożenia ułatwia jego przechowywanie. Trójstopniowa regulacja siedziska pozwala na odpowiednie dostosowanie do konkretnego użytkownika. Posiada niewielki komputer, który na bieżąco pokazuje najważniejsze parametry: czas, dystans czy spalane kalorie. Wymiary po rozłożeniu to wysokość 120 cm, szerokość 53 cm i długość 95 cm. Maksymalne obciążenie urządzenia to 130 kg, a sam Crunch waży 11,5 kg.

Reklama: