Czystek – przyjaciel zdrowego życia

Autor: Justyna Jucha — Maj 27, 2016

Czystek to niepozorne zioło, któe dzięki pięknym kwiatom znajdziemy w sporej ilości ogrodów. Jednak oprócz tego, że fantastycznie on wygląda, to posiada jeszcze dużą ilość właściwości prozdrowodnych i prourodowych. Jakich? O tym dokładnie opowiemy w poniższym artykule.

Czystek APTEO Natura 20 saszetek Starannie wyselekcjonowane zioła, najwyższej jakości Zioła w saszetkach do zaparzania Czystek APTEO NATURA to starannie wyselekcjonowane ziele będące źródłem wyjątkowego smaku i aromatu. Składniki: wysuszone

Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z czystkiem?

Wspomniane zioło, co potwierdzają badania naukowe, ma doskonałe działanie przeciwwirusowe, przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Jeśli więc chcemy zadbać o swoją odporność – zdecydowanie polecamy czystek. A gdy już zachorujemy, czystek pomoże szybciej pozbyć się nam infekcji górnych dróg oddechowych, przeziębienia, a nawet grypy.

Teraz coś zwłaszcza dla tych, którzy mieszkają w miastach lub palą papierosy.. Czystek doskonale bowiem usuwa z organizmu różne toksyny, w tym metale ciężkie. A dla dbających o urodę równie ważna informacja: opisywane zioło neutralizuje wolne rodniki, przez co nasza skóra wolniej się starzeje oraz lepiej radzi sobie z trądzikiem czy egzemą.

Jeśli regularnie pijemy napar z czystka, zapach naszego ciała nieznacznie się zmieni, czego my nie zauważymy, ale już na przykład kleszcze czy komary – tak, gdyż je to odstraszy. A jeśli już nas ugryzł kleszcz, czystek warto pić profilaktycznie w ochronie przed boreliozą i zapaleniem opon mózgowych. Czystek znajdziesz m.in. pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/zd/zdrowie/intenson-czystek-ciety-susz-50g.html.

Reklama: