Dieta Konrada Gacy

Autor: Michał Wrona — Czerwiec 26, 2014

Z 3-etapowego programu odchudzania Konrada Gacy skorzystało już 14 tysięcy osób, w tym wiele znanych ze szklanego ekranu. Prezes Stowarzyszenia Walki z Otyłością „FatKillers” i specjalista żywieniowym z międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist, a także trener klasy Master amerykańskiej federacji PROPTA przygotowuje do diety, pokazuje jak schudnąć oraz utrzymać pożądana sylwetkę. A oto jak to robi.

Pierwszym etapem walki z nadwagą jest okres motywacyjny, który trwa 3 miesiące. W tym czasie pracuje się nad swoim nastawieniem, ale też traci pierwsze kilogramy. Zakłada się, że mając 30-40 kg nadwagi w ciągu 30 dni można zrzucić 7-12 kg. Następie przychodzi czas na okres pracy właściwej. Podzielono go na 14-dniowe cykle. W tym czasie realizuje się specjalnie stworzony dla danej osoby plan żywieniowy oraz wykonuje treningi. Każdy cykl kończy konsultacja i podsumowanie oraz ułożenie jadłospisu na kolejne 2 tygodnie. Trzeci etap to moment wyprowadzenia z diety. Trwa on mniej więcej 3 miesiące i ma na celu zapobic efektowi jo-jo. W tym okresie traci się dodatkowe 2-3 kg.kk

W czasie trwania diety osoba dostaje specjalnie dla siebie przygotowany plan dostosowany do swoich potrzeb. Czuwa nad nią też oprócz dietetyka zespół nieskładający się z fizjoterapeutów i psychologów. Oprócz diety bardzo istotne są również ćwiczenia. Podchodzi się do nich także bardzo indywidualnie.

Reklama: