Elavia Slim Intensive

Autor: Justyna Nowak — Sierpień 06, 2013

Elavia 4321 Slim Intensive to koncentrat wspomagający odchudzanie, który ułatwia spalanie większej ilości kalorii niż zazwyczaj, a to dzięki zawartości takich składników, jak zielona herbata, guarana, ostrokrzew paragwajski Yerba mate oraz herbata Yunnan. Preparat ponad to drenuje nadmiar wody z organizmu, dzięki zawartości kopru włoskiego, selera i jęczmienia, oczyszcza i usuwa toksyny z organizmu za sprawą cykorii i grapefruita, a także wzmacnia i pobudza energię życiową dzięki zawartości orzeszków kola.

Kuracja preparatem Elavia trwa dziesięć dni, według dokładnie określonego schematu. Preparat przed użyciem należy wstrząsnąć, a następnie zaleconą dawkę odmierzyć dołączoną miarką i rozpuścić w dużej szklance wody.

Zaletą preparatu jest jego naturalne pochodzenie, ponieważ 99% składu stanowią wyciągi z roślin. Pozostały 1% to kwas cytrynowy jako środek zakwaszający, sorbinian potasu i benzoesan sodu jako substancje konserwujące, fosforan potasu, aromat naturalny, aromat wiśniowy oraz substancja słodząca.

Przeciwwskazaniem do zażywania tego preparatu jest nadwrażliwość na kofeiną lub inne składniki preparatu, okres ciąży lub karmienia piersią, a także nadciśnienie. Dostępne opakowanie, które wystarcza na dziesięciodniową kurację wstępną, ma pojemność 500 ml.
Koszt preparatu to około 56,00 zł. Producentem suplementu jest firma Berlin Chemie.

elaviacomplete

Źródło: www.elavia.pl

Reklama: