Figura forever – saszetki od Herbapolu

Autor: Ola Nowak — Marzec 27, 2014

Saszetki do picia Figura forever marki Herbapol to suplement diety wspomagający prawidłową przemianę materii, a przy okazji poprawiający jędrność i elastyczność skóry. Dzięki zawartości antyoksydantów, chroni też komórki przed działaniem wolnych rodników. W składzie saszetek Figura forever znajdziemy połączenie kolagenu z kwasem hialuronowym, czyli dwóch składników naturalnie występujących w skórze. Kwas hialuronowy wiąże wodę w naskórku, a ponieważ ilość tego kwasu w organizmie maleje z wiekiem, aby skóra zachowała elastyczność i jędrność, jego niedobór musi być uzupełniany. Kolagen czyli główne białko tkanki łącznej, jest natomiast odpowiedzialny za elastyczność skóry i także jego ilość maleje z wiekiem. W preparacie zawarto także witaminę C, która korzystnie wpływa na prawidłową produkcję kolagenu, ma też właściwości przeciwutleniające przez co pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

herbapol.com.pl

herbapol.com.pl

Wśród składników preparatu znajduje się również morszczyn czyli alga brunatna bogata w jod. Odpowiednia ilość jodu pozwala na utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego i prawidłowego stanu skóry. Morszczyn wspomaga też naturalne funkcje układu trawiennego i pracę jelit, co z kolei prowadzi do lepszej kontroli wagi. A wsparciem w spalaniu tkanki tłuszczowej w organizmie jest wyciąg Garcinia cambogia, który także przyczynia się do zmniejszenia uczucia głodu i apetytu na słodycze, ponieważ korzystnie wpływa na prawidłowy poziom cukru i tłuszczu we krwi. Dodatkiem w herbatce jest kwiat hibiskusa wspomagający wydalanie nadmiaru wody z organizmu. Ma on korzystny wpływ na właściwy poziom energii, pomaga zmniejszać objawy fizycznego i psychicznego zmęczenia.

Suplement Figura forever dostępny jest zarówno w aptekach, jak i w sklepach internetowych, w tym poprzez serwis http://www.okazje.info.pl.

Reklama: