Hydrominum na nadmiar wody

Autor: Ola Nowak — Lipiec 01, 2013

Hydrominum to suplement diety wspomagający naturalne usuwanie wody i zawartych w niej zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Wpływa to korzystnie na proces redukcji i kontroli masy ciała, a dodatkowo ułatwia zwalczanie cellulitu, wspiera oczyszczenie i naturalną detoksykację organizmu.

Gromadzenie wody w organizmie jest najczęściej związane z fizjologicznymi zmianami równowagi hormonalnej w trakcie cyklu menstruacyjnego lub też stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych, nieodpowiednią dietą oraz brakiem aktywności fizycznej.

Wśród składników tego suplementu znajdziemy opuncję figową wspomagającą metabolizm tłuszczów i ograniczającą apetyt, mniszek pospolity pomagający wydalić nadmiar wody z organizmu, pokrzywę, która wpływa korzystnie na zachowanie energii, zieloną herbatę o właściwościach antyoksydacyjnych, a także wyciąg z nasion winogron pomagający w walce z cellulitem.
Dzienne spożycie preparatu to jedna tabletka dziennie.

hydrominum

Źródło: www.hydrominum.pl

Przeciwwskazaniem do stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników produktu, a także ciąża, karmienie piersią oraz schorzenia nerek lub zażywanie leków moczopędnych.

Reklama: