Hydroxycut Advanced

Autor: Redakcja — Luty 11, 2013

Hydroxycut Advanced jest produktem usprawniającym proces spalania tłuszczów. Podwyższa termogenezę i przyspiesza przemianę materii, jednak w przeciwieństwie do innych produktów tego typu nie zawiera kofeiny. Co stanowi istotny plus i wyróżnia ten termogenik na runku dostępnych środków pomagających w odchudzaniu. W wielu przypadkach źle bowiem oddziałuje ona na organizm i wpływa na komfort zasypiania.

źródło: urun.gittigidiyor.com

źródło: urun.gittigidiyor.com

Stosując tabletki Hydroxycut Advanced wraz z odpowiednią dietą i treningiem można schudnąć nawet 9 kg w ciągu miesiąca. Preparat daje więc wysoką skuteczność działania. Zawarte w tabletkach składniki takie jak: cynk, wit. D, wit. C, mieszanka mydroxycutu, cissus guadrangularis, fitosterol, kolcowój szkarłatny, acerola, zeaksantyna, kofeina bezwodna, borówka wysoka, granat i borówka czarna sprawiają, że można je przyjmować bez obaw o ewentualne zatrucia.

A jak stosować Hydroxycut Advanced? Przez pierwsze 3 dni należy przyjmować1 kapsułkę 2 razy dziennie wraz z 250 ml wody, na 30 minut przed posiłkiem. Od 4 dnia stosuje się 2 kapsułki, 2 razy dziennie, każdą porcję popijając 250 ml wody. Ze względu działanie pobudzające tabletek nie zaleca się brania ich przed snem. Najlepiej ostatnią dzienną dawkę przyjąć co najmniej 5 godzin przed zaśnięciem.

Cena preparatu wynosi około 100 zł.

Reklama: