Kosmiczna spódniczka do biegania od Rebel Runners Club

Autor: Redakcja — Czerwiec 19, 2017

Biegać można tylko w spodniach? Nic bardziej mylnego! Marka Rebel Runners Club stworzyła bowiem niesamowitą serię spódniczek do biegania. W ramach serii Polka Sport – bo tak się ona nazywa – znajdziemy między innymi wyjątkową spódniczkę określaną jako Kosmiczna. Łączy ona w sobie funkcjonalność spodenek i piękny wygląd spódniczki, dzięki któremu na biegowej trasie wszyscy będą się za Tobą oglądać.

Zalety Kosmicznej spódniczki do biegania

Zacznijmy od opisania funkcjonalności powyższego produktu. Wierzchnia warstwa tego ubrania to klasyczna, krótka spódniczka, zaś spodnia – to sprytnie ukryte spodenki, które mają za zadanie między innymi zapobiegać otarciom ud. Dodatkowo w bocznych częściach spodenek oraz na pasie z tyłu umieszczono kieszonki, do których możemy schować smartfon, klucze czy chusteczki. Nie brak tu także otworu na kabel od słuchawek. Sama materiał spodenek i spódniczki to natomiast wysokiej jakości, techniczna tkanina, która wyróżnia się oddychalnością i szybkim schnięciem.

Wspomniany szeroki pas doskonale układa się na brzuchu, wyszczuplając go. Spodenki zostały zaprojektowane tak, by nie podjeżdżać w trakcie biegania, spódniczka posiada wycięcia po bogach minimalizujące ograniczenia podczas biegu, a sama dzianina jest bardzo miła w dotyku. Dzięki temu nosząc Kosmiczną spódniczkę biegową od Rebel Runner Club będziemy pełne wdzięku, kobiecości i pewności siebie. Produkt kosztuje sto osiemdziesiąt dziewięć złotych i jest dostępny w rozmiarach od S do XL

 

 

Reklama: