Linea 60 tabletek

Autor: Michał Wrona — Luty 18, 2013

Linea to nowoczesny suplement diety, którego główne działanie polega na zmniejszaniu uczucia łaknienia i spalaniu problematycznej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo preparat ten zapobiega powstawaniu nowych komórek tłuszczowych, pozytywnie wpływa na proces przemiany materii, a także zmniejsza poziom kaloryczności posiłków. Tak wielostronna aktywność możliwa jest dzięki bogatemu składowi tabletek.

źródło: producent

źródło: producent

W jednej pastylce znajdziemy między innymi 100 mg L-karnityny. Zwiększa ona poziom wytwarzanej energii dzięki podniesieniu spalania kwasów tłuszczowych. Z jej pomocą zapobiega się także gromadzeniu zapasów tłuszczu i redukuje ilość tłuszczowej tkanki, co w efekcie gwarantuje brak efektu jo-jo.

Kolejny składnik Linei to wyciąg z zielonej herbaty (50 mg w jednej tabletce). Polifenole z niego pochodzące wspomagają rozpad tłuszczów, pobudzają ich spalanie oraz przeciwdziałają tworzeniu się nowych tłuszczowych komórek. Dzięki zielonej herbacie procesy trawienne zostają wyregulowane, a wydatkowanie energii – zwiększone.

Ocet jabłkowy (40 mg w jednej tabletce) odpowiada za regulowanie procesów trawiennych, pobudzanie metabolizmu i ograniczenie przyswajania tłuszczy oraz cukrów. Chrom natomiast nie dopuszcza do wahań ilości glukozy we krwi, przeciwdziałając tym samym napadom uczucia głodu. Składnikiem wspomagającym działanie powyższych jest też wyciąg z białej fasoli (100 mg w jednej tabletce).

Suplementu diety linea nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Nie zalecane jest również przyjmowanie go w ciąży i czasie karmienia piersią. Zalecane dawkowanie preparatu to jedna tabletka dwa do trzech razy dziennie, w trakcie spożywania posiłku. W jednym opakowaniu znajduje się 60 tabletek. Cena za opakowanie to około 25 zł.

Reklama: