Luna Leadville MGT – sandały do biegania

Autor: Justyna Jucha — Maj 14, 2016

Przyjęło się, że najlepsze do biegania są specjalne adidasy. Jednak co zrobić gdy za oknem 30 stopni Celsjusza i ostatnim, o czym marzymy, jest założenie skarpetek i adidasów? Mamy dla Was rozwiązanie. Może nie jest ono tanie (bo kosztuje ponad 400 złotych), ale z pewnością okaże się bardzo skuteczne. Są nim amerykańskie sandały Luna Leadville MGT dedykowane wszystkim tym, którzy uwielbiają biegać tak na niewielkich dystansach, jak i brać udział w wymagających biegach trialowych.

7

Wspomniane sandały powstały w 2010 roku, a testował je osobiście Barefoot Ted McDonald. Łączna waga sandałów to zaledwie 141 gram, więc praktycznie nie czujemy, że mamy je na nogach. Podeszwa butów ma nieco ponad centymert grubości (dokładnie – 11 milimetrów) i doskonale chroni nasze stopy przed chociażby ostrymi kamieniami, pozwalając jednocześnie na dobre czucie podłoża. Co więcej, podesszwa jest zbudowana tak, by nie ślizgać się na mokrych powierzchniach – błocie, mokrych liściach i im podobnych.

Jeśli zaintrygowały Cię sandały Luna Leadville MGT , zajrzyj na stronę http://www.k180.pl/leadville-mgt-sandaly-do-biegania-luna.html, gdzie dowiesz się o nich więcej i zostaniesz przekierowany na stronę producenta. Pod poniższym linkiem możesz też kupić omawiane buty, które szybko przyjdą do Ciebie pocztą. Jedynym minusem podczas zakupu jest tylko fakt, że na stronie podana jest wyłącznie rozmiarówka angielska, musimy więc sprawdzić wcześniej jak nasz numer buta ma się do niej.

Reklama: