Masażer do ciała VIBROFIT BM 1200

Autor: Justyna Jucha — Marzec 19, 2017

BM 1200GX Body Sculpture VIBROFIT to urządzenie do użytku w domu lub siłowni, które usuwa napięcie mięśni, poprawia ukrwienie i uelastycznia tkanki, ujędrnia ciało i likwiduje cellulit. Do masażera BM 1200 dołączonych jest sześć pasów z różnymi końcówkami do masażu oraz dokładna instrukcja ze zdjęciami pokazującymi masaż poszczególnych części ciała. Urządzenie posiada regulację wysokości kolumny kierownicy, a także płynną regulację prędkości masowania. Szklana podstawa jest specjalnie wzmocniona, a cała konstrukcja jest estetyczna i stabilna. Urządzenie jest dostępne w wariancie kolorystycznym czarno – srebrnym.

Do czego można zastosować masażer?

Podstawowym pasem w zestawie jest pas podwójny, który pozwala na masowanie okolic piersi i szyi, ale można go również stosować do całego ciała. Pas antycelluitowy I jest używany do masowania okolic ud i pośladków, a pas antycelluitowy II wyposażony jest w anty-cellulitowe szypułki, które niejako „prasują” skórę. Można używać tego pasa do wszystkich problematycznych części ciała. Pas masujący daje wrażenie jakby masowało nas jednocześnie tysiąc palców. Jest niezwykle efektywny, gdy cierpi się na zatrzymywanie wody w tkankach.

masażer wibracyjny stojący

okazje.info.pl

Parametry techniczne

Wymiary urządzenia to długość 72,6 cm, szerokość 44,5 cm oraz wysokość 102,5 cm. Urządzenie waży 19 kg. Maksymalny poziom wibracji wynosi 1400 RPM, a minimalne wibracje to 450 RPM. Maksymalna waga użytkownika to 100 kg.

Reklama: