MAXI-SLIM czyli odchudzanie z kaktusem

Autor: Ola Nowak — Listopad 22, 2013

Preparat Maxi-slim zawiera błonnik o nazwie NeOpuntia, dzięki któremu może pochłaniać około 30% zawartego w pożywieniu tłuszczu, nie dopuszczając do jego trawienia i odkładania się. Zastosowany razem z prawidłowo zbilansowana dietą da trzy razy lepsze efekty odchudzania. Jest to produkt duński, a opatentowany przez producenta błonnik NeOpuntia, pozyskiwany w stu procentach z wysuszonych liści kaktusa, zatem w pełni naturalny powoduje, że przyciąga on i wiąże tłuszcze znajdujące się w żołądku po spożyciu treściwego, tłustego posiłku.

Zatem błonnik ten obniża kaloryczność tłustych posiłków, przeciwdziała wchłanianiu ok. 1/3 spożytego tłuszczu, powoduje zwiększone wydalanie tłuszczu z organizmu, przeciwdziała odkładaniu się tkanki tłuszczowej, a do tego może być pomocny w zwalczaniu cellulitu. Po zastosowaniu wsparcia w diecie, w postaci Maxi-slim nie trzeba się również obawiać efektu jojo, ponieważ efekty kuracji są trwałe.

Źródło: maxi-slim.pl

Źródło: maxi-slim.pl

Zalecane dzienne dawkowanie tego suplementu to cztery do sześciu kapsułek – po dwie po posiłku bogatym w tłuszcze. Producentem preparatu jest duńska firma Natur-Drogeriet A/S. Produkt można kupić między innymi poprzez stronę http://www.okazje.info.pl.

Reklama: