Odchudzający koktajl czekoladowy od Doppelherz

Autor: Justyna Jucha — Luty 12, 2017

Jedną z form preparatów wspomagających walkę z nadmiarem kilogramów jest żywność funkcjonalna, a dokładnie koktajle i napoje odchudzające. Jednym z takich produktów jest koktajl o smaku czekoladowym Doppelherz. 

Koktajl odchudzający stanowi zdrowe wsparcie kuracji odchudzającej, będąc zamiennikiem pożywnego, lekkostrawnego i nietuczącego posiłku. Koktajl wpływa na tempo redukcji masy ciała podczas prowadzonej niskokalorycznej diety dla osiągnięcia upragnionej wagi i utrzymania sylwetki. Poza efektem odchudzającym, koktajl dostarcza niezbędne witaminy, minerały i aminokwasy dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz zdrowia, utrzymuje prawidłową masę mięśniową, chroni kości, a wysoka zawartość białka zapewnia sytość na długo.

Zbilansowana dawka witamin i minerałów

W koktajlu zbilansowano porcję cennych składników odżywczych – witamin, minerałów i aminokwasów, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu w czasie stosowania diety niskokalorycznej. Zestaw witamin i minerałów został specjalnie dobrany dla zaspokojenia potrzeb organizmu. Do tego koktajl wspiera też prawidłową przemianę materii dla lepszego efektu kuracji.

koktajl odchudzający

okazje.info.pl

Jedna porcja to 30 g proszku  czyli około trzech łyżek stołowych, które rozprowadza się w 300 ml odtłuszczonego mleka. Taka porcja zawiera witaminy, m.in. A, D, E i B6, kwas foliowy, biotynę oraz składniki mineralne jak wapń, fosfor, sód, żelazo, magnez, cynk czy jod. Dodatkowo w składzie koktajlu znajdują się aminokwasy, m.in. L-alanina, L-arginina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy czy tyrozyna. Wartość kaloryczna na 100 ml gotowego do spożycia preparatu to 79 kcal.

Jak stosować koktajl?

Koktajl stosuje się w czterech fazach. Pierwsza to faza startowa, która trwa jeden tydzień. W jej trakcie należy trzy posiłki dziennie zastąpić koktajlem. W fazie drugiej, która trwa od dwóch do pięciu tygodni, następuje redukcja czyli organizm stopniowo przyzwyczaja się do nowego sposobu żywienia. Wówczas zastępujemy dwa razy dziennie jeden posiłek koktajlem. Pozostałe posiłki powinny być zróżnicowane i niskokaloryczne. W fazie trzeciej ma miejsce stabilizacja, która trwa od sześciu do dziesięciu tygodni. Wówczas koktajlem zastępujemy jeden posiłek dziennie. W ostatniej, czwartej fazie, ma miejsce utrzymanie osiągniętych efektów i wówczas koktajl stosujemy gdy mamy ochotę na coś niezdrowego, co nie wpisuje się w zdrową i niskokaloryczną dietę. Jedno opakowanie 500 g wystarcza na szesnaście porcji koktajlu. 

Reklama: