Plastry wyszczuplające Vita Slim

Autor: Ola Nowak — Sierpień 30, 2013

Alternatywą dla preparatów odchudzających w tabletkach i kapsułkach są plastry wyszczuplające. Proponuje je między innymi firma VitaDirect, pod nazwą Vita Slim. Plastry te są nasączone wyciągami z ziół i naturalnych składników, dzięki czemu w naturalny sposób przyśpieszają przemianę materii, pomagają w spalaniu zmagazynowanego tłuszczu, jednocześnie ograniczając apetyt (szczególnie na słodycze) i dodając energii. Forma plastrów powoduje, że substancje w nich zawarte są bardzo szybko wchłaniane, ale w sposób racjonalny, co zapobiega występowaniu efektu jojo.
Jeden plaster przeznaczony jest na jeden dzień kuracji, a zmieniając plaster na nowy – należy go naklejać w nowym miejscu.

Dla wzmocnienia efektu można zastosować kurację intensywną i naklejać dwa plastry jednocześnie – jeden na prawym ramieniu, drugi na lewym. Kuracja taka (intensywna) nie może jednak trwać dłużej niż 28 dni. Kurację, jeśli to konieczne można powtarzać raz na 2-3 miesiące. Z naklejonym plastrem można brać prysznic, natomiast pływanie lub kąpiel mogą osłabić jego działanie i spowodować odklejenie.

plastry-wyszczuplajace-vita-slim

Źródło: materiały dystrybutora

Nie zaleca się stosowania plastrów wyszczuplających kobietom ciężarnym, karmiącym piersią, wrażliwym na jod oraz z nadczynnością tarczycy.

Zarówno powyższe plastry, jak i inne tego typu produkty, można nabyć poprzez stronę http://www.okazje.info.pl.

 

Reklama: