Preparat Dobra waga i cholesterol w walce o właściwą wagę

Autor: Justyna Jucha — Maj 22, 2017

Preparat Dobra waga i cholesterol to nieoceniona pomoc w walce o właściwą wagę, a le również o prawidłowy poziom cholesterolu. Jest to suplement diety działający w oparciu o naturalne substancje, które skutecznie wspierają odchudzanie, a także wspomagają utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu. Szczególnie skuteczna w tej kwestii jest monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu, a także sterole roślinne.

Skuteczny preparat roślinny

Skuteczność preparatu Dobra Waga + Cholesterol w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu opiera się na dwóch głównych składnikach, a mianowicie:

  • sterolach roślinnych
  • czerwonym ryżu.

Sterole roślinne skutecznie pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, ponieważ hamują wchłanianie cholesterolu do krwi. Proces hamowania następuje w jelitach. Sterole powodują, że niezwiązany cholesterol jest wydalany z organizmu. Z kolei czerwony ryż to jedna z przyczyn długowieczności Azjatów. Roślina ta, poddana fermentacji z użyciem szczególnego szczepu drożdży Monascus purpureus, pozwala na pozyskanie Monakoliny K, która utrzymuje prawidłowy poziom lipidów, w tym cholesterolu we krwi. W opakowaniu znajduje się aż 60 tabletek.

wspomaganie odchudzania

okazje.info.pl

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, które chcą nie tylko schudnąć, ale i zadbać o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Nie zaleca się przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Przyjmowanie tego preparatu należy też skonsultować  lekarzem, jeśli zażywamy leki na obniżenie cholesterolu. Zawsze przed zastosowaniem kuracji suplementem należy zbadać poziom cholesterolu we krwi. Nie zaleca się spożycia więcej niż 3 gramów steroli roślinnych na dobę. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Nie należy go również stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu. Zalecana dzienna porcja to dwie tabletki dziennie podczas posiłku. Oprócz steroli roślinnych oraz czerwonego ryżu, w składzie preparatu znajdziemy celulozę mikrokrystaliczną jako substancję wypełniającą, zieloną herbatę, beta-fitosterol, wyciąg z białej fasoli oraz spirulinę. Ponadto znajdują się tu takie witaminy, jak B6, B1, kwas foliowy, pikolinian chromu czy witamina B12. 

Reklama: