Preparat wspomagający odchudzanie Yokebe

Autor: Ola Nowak — Czerwiec 20, 2014

Nowość na rynku suplementów diety, preparat Yokebe, to specjalna opatentowana kombinacja wysokiej jakości białka, miodu, składników odżywczych i probiotyków. Jedna porcja preparatu to 300 kcal.

Zastosowanie preparatu Yokebe

Preparat jest przeznaczony do zastosowania w ramach niskokalorycznej diety. Zawiera starannie dobrane białka z soi i serwatki, które dostarczają wszystkich niezbędnych aminokwasów egzogennych. Stanowią one podstawowy składnik ludzkich komórek, zatem unikamy utraty masy mięśniowej, co jest typowe dla wielu diet. Produkt zawiera również wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, a nie zawiera barwników, aromatów i sztucznych konserwantów. W produkcie obecne są także probiotyki, które mają dobroczynny wpływ na prawidłowa pracę jelit. Z kolei prawidłowo funkcjonujące jelita mogą zapewnić optymalny proces detoksykacji, a zdrowa flora jelitowa zapewnia też silny układ odpornościowy.

Preparat odchudzający Yokebe

Apo-Discounter.pl

Preparat Yokebe jako pełnowartościowy posiłek

Yokebe to gotowy posiłek, który zawiera także wiele witamin i minerałów, a w tym niezbędne dla organizmu witaminy B5 i B12, korzystnie wpływające na metabolizm oraz witaminę B6, która bierze udział w przemianie aminokwasów i wspomaga metabolizm glikogenu. Zawarty w składzie preparatu miód zawiera cenne minerały i enzymy i nadaje suplementowi pyszny smak. Aby preparat był dobrze tolerowany przez szerokie grono użytkowników, nie zawiera sztucznych aromatów, konserwantów i barwników, substancji modyfikowanych genetycznie (GMO), glutenu, składników pochodzenia zwierzęcego, jak jaja czy żelatyna oraz orzechów.

Preparat stosuje się jako zamiennik posiłku w celu redukcji wagi. Jego przygotowanie polega na wymieszaniu 5 łyżek proszku preparatu z 200 ml 1,5% mleka i 1/2 łyżeczki oleju roślinnego o wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych (słonecznikowego, z krokosza barwierskiego lub z pestek winogron). Plan żywieniowy dostosowany do potrzeb trwałej kontroli masy ciała, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Reklama: