Program 14a VitalR – kompletna dieta

Autor: Ola Nowak — Styczeń 31, 2014

Nie każdy ma tyle wiedzy i umiejętności aby samodzielnie tworzyć codzienne menu w trakcie stosowania diety odchudzającej. Naprzeciw tym potrzeba wychodzą gotowe programy dietetyczne, często z zastosowaniem różnego rodzaju mieszanek, które najczęściej trzeba np. zalać wodą albo wrzucić do wrzątku.

14avital.pl

14avital.pl

Jedną z nowości na polskim rynku, która cieszy się już uznaniem na ryku niemieckim jest program 14a VitalR. Zapewnia on kompletny posiłek – zawiera wszystkie niezbędne witaminy, minerały, mikroelementy i aminokwasy, a jego skład został przygotowany zgodnie z obowiązującymi zarówno w Niemczech, jak i w Polsce rozporządzeniami w sprawie środków spożywczych zastępujących posiłek. W diecie 14a VitalR zastosowano wyłącznie białko roślinne. Opracowując produkt wzięto również pod uwagę, że wiele diet kończy się niepowodzeniem, ponieważ osoba odchudzająca się odczuwa nadmierny głód i cierpi z powodu monotonii diety. Użyto wysokiej jakości błonnik, dzięki któremu posiłki dają długotrwałe uczucie sytości. Posiłki są różnorodne – zarówno na słodko, jak i na słono, do spożywania na zimno lub gorąco.

14avital.pl

14avital.pl

Program diety zawiera piętnaście kompletnych posiłków lub trzydzieści porcji tzw. przekąsek, w których skaldzie znajdziemy aż czterdzieści dwie witaminy, minerały, mikroelementy i aminokwasy. Zatem mimo obniżonej znacznie wartości kalorycznej pożywienia, organizm jest w pełni odżywiony, nie grozi mu również efekt jojo. Poziom cukru we krwi stabilizuje się, co sprzyja pohamowaniu ataków głodu. Co ciekawe dziennie można jeść wyłącznie 14aVitalR w postaci czterech posiłków dziennie).

Reklama: