Prosty sposób na piękny wygląd – herbaty ziołowe

Autor: Redakcja — Maj 22, 2016

Szukasz prostego, niezbyt wymagającego sposobu na piękny i zdrowy wygląd? Postaw na ziołowe herbatki, które świetnie postawią cię na nogi. Dzięki nim osiągniesz naprawdę wiele – lepiej się poczujesz, odkryjesz nowe możliwości, a do tego będziesz znacznie lepiej wyglądać. Sprawdź, co pić, by dać sobie szansę!

Herbata z czarnego bzu

Idealnym sposobem, by pozbyć się cellulitu czy ujędrnić sylwetkę jest picie herbaty z czarnego bzu (znajdziesz ją m.in. pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/zd/zdrowie/dary-natury-bez-czarny-kwiat-herbata-eko.html). Parzy się ją z kwiatów, a zawarte składniki, głównie flawonoidy pozwalają wzmocnić skórę, tkankę łączną, a dodatkową wspomogą produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu Twoja sylwetka będzie się lepiej prezentować, skóra stanie się bardziej jędrna, elastyczna oraz wygładzona. Oprócz tego herbata ma również działanie oczyszczające oraz moczopędne. Sprawi, że pozbędziesz się wody z organizmy. Warto pić ja nawet kilka razy dziennie, parząc przez ok. 10 minut.

Herbal tea in a glass cup, a teapot on a napkin of burlap, dry root and fresh flowers Rhodiola rosea on the background of wooden boards

Wyciąg z kasztanowca

Jeśli cierpisz na pękające naczynka, masz dość pojawiających się pajączków, to być może masz problem z żyłami. Dlatego przydadzą się naturalne składniki, które wzmocnią nasz organizm, a głównie naczynia krwionośne. Kasztanowiec posiada flawonoidy oraz kumaryny, które zapobiegają pękaniu oraz obrzękom. Warto przygotować z nich napar, który musimy pić 2 razy dziennie. Przydadzą się także kąpiele lecznicze, które nie powinny być zbyt gorące (rozkurcza to naczynia krwionośne, czego w tym przypadku musimy uniknąć).

Reklama: