Przerzuć się na zdrowe gotowanie – postaw na parowary Tefal!

Autor: Redakcja — Grudzień 11, 2015

Coraz więcej ludzi decyduje się na zmianę swojej aktualnej diety na zdrowszą. Wynika to często z kwestii zdrowotnych, ale też po prostu zmiany stylu życia. Tefal UltraCompact to nowoczesny parowar przeznaczony właśnie dla tych, którzy pragną żyć zdrowiej.

Urządzenie o mocy 900 w składa się z trzech poziomów o łącznej pojemności dziewięciu litrów. Na każdym z nich możemy w tym samym czasie gotować aż trzy potrawy. Producent gwarantuje, że jedzenie przygotowane w jego parowarze zachowa swój smak i wartości odżywcze.

Ultracompact Parowar Tefal

Źródło: Tefal

Do wyboru mamy jeden z sześciu programów przeznaczonych miedzy innymi do: przygotowania ryb, kurczaka czy ryżu oraz program dodatkowy służący do bezpośredniego gotowania zamrożonej żywności. W przygotowaniu potraw pomoże nam wbudowany minutnik mechaniczny, który po upłynięciu ustawionego czasu wyłącza urządzenie sygnalizując poprzez sygnał dźwiękowy koniec pracy. Tefal UltraCompact został wyposażony również we wskaźnik poziomu wody, którą w razie potrzeby możemy z łatwością dolać za pomocą zewnętrznego otworu.

Ultracompact - łatwe przenoszenie potraw

Źródło: Tefal

W zestawie poza trzema pojemnikami na potrawy, znajduje się również specjalny pojemnik przeznaczony do przygotowywania wszelkiego rodzaju ryżu czy kasz. Wszystkie zostały wykonane z tworzywa sztucznego, przez co są łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki kompaktowemu systemowi przechowywania, pojemniki po odwróceniu dnem do góry i nałożeniu jednego na drugi znacznie zmniejszają gabaryty całego urządzenia ułatwiając jego przechowywanie.

Reklama: