Queen Define It Lady marki Olimp

Autor: Justyna Jucha — Wrzesień 20, 2017

Queen Define It Lady od Olimp w opakowaniu 60 tabletek to zaawansowana formuła dla doskonałego ciała. Preparat stanowi mocny fundament, na którym oprzemy swoje marzenia o doskonałej sylwetce. Suplement diety w formie tabletek powlekanych przeznaczony jest dla kobiet dążących do redukcji masy ciała, redukcji tkanki tłuszczowej, jak również dla pań, które nie osiągały efektów odchudzania oraz które zbyt wcześnie odczuwały zatrzymanie procesu odchudzania.

Kompozycja skutecznych składników

Najwazniejszym składnikiem Define it Lady jest Sinetrol, a substancje pomocnicze to kofeina, L-karnityna, L-teanina, niacyna, magnez, chrom, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt malin, ekstrakt guarany, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt zielonej kawy oraz ekstrakt czarnego pieprzu. Define It Lady to doskonałe wsparcie w walce o idealną sylwetkę, tym bardziej, że odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna nie zawsze prowadzą do uzyskania wymarzonego efektu w pożądanym tempie. W takich przypadkach nieocenione jest wsparcie dokładnie przebadanych substancji aktywnych, o niezwykle skutecznym działaniu. Define It Lady zaprojektowany został specjalnie dla kobiet dążących do redukcji masy ciała i utrzymania estetycznego wyglądu sylwetki. Pomaga przyśpieszyć metabolizm oraz zoptymalizować jego tempo, ponieważ w swoim nowoczesnym składzie zawiera m. in. Sinetrol czyli opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany o potwierdzonym klinicznie działaniu oraz wszechstronnie przebadaną L-karnitynę.

z l-carnityną

okazje.info.pl

Oba związki wzajemnie wspierają swoje działanie, a w pierwszej linii decydujące znaczenie mają zawarte w sinetrolu polifenole pełniące funkcję antyoksydacyjną oraz ekstrakt z guarany, który przyśpiesza lipolizę, czyli ułatwia rozkład triglicerydów zawartych w komórkach tkanki tłuszczowej do postaci wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. W drugiej kolejności rozpoczyna swoje działanie L-karnityna, która umożliwia transport kwasów tłuszczowych przez wewnętrzną błonę mitochondrialną do matrix centrum energetycznego komórki, gdzie związki te są rozkładane. Wpływ karnityny potęgowany jest przez stymulującą lipolizę kofeinę, ekstrakt zielonej kawy, ekstrakt zielonej herbaty, dodatkowo uzupełniony o ekstrakt z owoców guarany. Dawkowanie to trzy tabletki dziennie – rano przed śniadaniem, w południe i przed treningiem, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

Reklama: