Reduxil – kapsułki na dzień i na noc

Autor: Ola Nowak — Kwiecień 22, 2014

Jeśli chcesz, by Twoja tkanka tłuszczowa była spalana nie tylko w dzień, ale i w nocy, zainteresuj się preparatem Reduxil (producent: Favea). Ten suplement diety sprzedawany jest w opakowaniach po 120 kapsułek, co wystarcza na aż dwa miesiące kuracji.

reduxil

Kapsułki Reduxil podzielone są na dwie grupy: do przyjmowania rano oraz do przyjmowania przed snem. W pierwszych z nich znajdziemy ekstrakty z morskich alg, wyjątkowo skoncentrowane ekstrakty z herbaty zielonej, krystaliczną celulozę oraz tlenek krzemu. Z kolei w tabletkach na noc oprócz celulozy, tlenku krzemu i alg umieszczono koncentrat ekstraktu z winorośli.

Kapsułka dzienna ma za zadanie zredukować apetyt oraz stymulować ośrodek termoregulacyjny naszego ciała, dzięki czemu metabolizm zostaje znacznie przyspieszony. Należy ją przyjmować na godzinę przed śniadaniem bądź obiadem. Drugi rodzaj tabletek zapobiega natomiast odkładaniu się złogów tłuszczu, a także dba o sprężystość skóry, zapobiegając jej starzeniu się. Zaleca się przyjmowanie ich na godzinę przed kolacją bądź na dwie-trzy godziny przed pójściem spać.

Za 120 kapsułek preparatu Reduxil zapłacimy od około 56 zł. Ceny innych preparatów na odchudzanie można porównać w witrynie Okazje.info.pl.

Reklama: