Slimidea dla kobiet

Autor: Ola Nowak — Sierpień 17, 2013

Slimidea dla kobiet to nowoczesny suplement diety, skomponowany z naturalnych, wyselekcjonowanych i aktywnych ekstraktów roślinnych, wspomagających proces odchudzania. Wyselekcjonowane składniki tworzą kompozycję zaprojektowaną po to, aby działać bezpośrednio na przyczynę problemu.

bioton.pl

Źródło: www.bioton.pl

Suplement diety marki Bioton – Slimidea to preparat bazujący na suchym ekstrakcie z opuncji figowej, z dodatkiem spiruliny, żelatyny, celulozy mikrokrystalicznej, suchego ekstraktu z zielonej herbaty, suchego ekstraktu z morszczynu pęcherzykowatego oraz suchego ekstraktu z kory cynamonowca i substancji pomocniczych oraz barwiących. Dzięki takiemu składowi, preparat zmniejsza apetyt, a tym samym ilości spożywanych kalorii, jednocześnie absorbując tłuszcz i cukier. Oczyszcza też system trawienny, ma działanie antyoksydacyjne, przez co również wspiera procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Zawarty w preparacie ekstrakt z kory cynamonowca pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz stymuluje procesy trawienia.

Slimidea dla kobiet jest dostępna w opakowaniu 30 kapsułek. Należy zażywać jedną kapsułkę dziennie, po posiłku. Opakowanie można kupić w cenie już od ok. 11,00 zł.

Reklama: