Stepper skrętny z linkami HS-20s od Hop Sport

Autor: Justyna Jucha — Sierpień 21, 2017

Stepper firmy Hop-Sport HS-20S to urządzenie treningowe o kompaktowych rozmiarach, solidnie wykonane i wytrzymałe – idealne do użytku domowego. To doskonała maszyna do spalania kalorii i ćwiczenia głównych grup mięśni w dolnej części ciała.

Jedno urządzenie na wiele mięśni

Przeciętny człowiek o wadze 65 kg może spalić około 592 kalorii na godzinę podczas używania steppera, a ważący więcej lub ćwiczący intensywniej mogą osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Największą zaletą modelu HS-20S jest wielokierunkowy ruch podobny do jazdy na rolkach lub nartach, pomagający w ukształtowaniu wąskiej talii, smukłych nóg i jędrnych pośladków jednocześnie. Pracuje on w dwóch płaszczyznach – góra/dół oraz na zewnątrz i do środka, dzięki czemu wykonuje się dwa ćwiczenia jednocześnie, przy czym tradycyjne stepery pracują tylko w jednej płaszczyźnie, a mianowicie góra/dół. Podczas wykonywania ruchu wertykalnego ćwiczymy mięśnie pośladkowe, a przy ruchach bocznych jednocześnie wzmacniają się wewnętrzne i zewnętrzne mięśnie ud, mięśnie brzucha oraz mięśnie skośne, zatem stepper pozwala nam wysmuklić mięśnie ud i łydek, spalić tkankę tłuszczową, a także wpływa pozytywnie na rozwój wydolności krążeniowo-oddechowej. Dodatkowo pomoże w zwalczeniu cellulitu, zwiększy wydajność organizmu i odporność na stres.

stepper skrętny

okazje.info.pl

Na stepperze mogą ćwiczyć osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Wymiary urządzenia po złożeniu to 53 x 34,5 x 43 cm. Jego waga całkowita to 10 kg, a waga użytkowa do 100 kg. Steper posiada dodatkowo dwie elastyczne linki do ćwiczeń rąk. Jest to urządzenie z kategorii HC  czyli do efektywnego treningu domowego. Urządzenie posiada płynną regulację oporu. Wyposażony jest również w komputer, który m.in. dokonuje pomiaru czasu ćwiczeń, ilości spalonych kalorii, całkowitego dystansu przebytego na urządzeniu czy liczby kroków na minutę.

Reklama: