Suplement diety Slimgreen Trio marki Galena

Autor: Justyna Nowak — Wrzesień 07, 2013

Suplement diety Slimgreen Trio marki Galena, to propozycja preparatu wspomagającego odchudzanie, opartego na wyciągu suchym z nasion zielonej kawy. Wsparcie dla kawy stanowi tu ekstrakt z ziaren fasoli zwykłej oraz chrom.

Slimgreen trio to nowoczesny preparat odchudzający, którego skład został oparty na najnowszych odkryciach w dziedzinie fizjologii człowieka. Poszczególne składniki slimgreen odpowiadają za określone funkcje preparatu. Wyciąg z ziaren zielonej kawy skutecznie pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej w organizmie, ponieważ wpływa na metabolizm glukozy. Jego kluczowym składnikiem aktywnym jest kwas chloro genowy, który spowalnia wchłanianie glukozy w jelicie cienkim, reguluje wytwarzanie hormonów jelitowych GLP-1 oraz GIP oraz modyfikuje uwalnianie glukozy przez wątrobę.

galena.pl

Źródło: www.galena.pl

Z kolei fasolamina blokuje działanie enzymu alfa-amylazy – sprawia, że kalorie pochodzące ze skrobi są neutralizowane i nie odkładają się w postaci tłuszczu. Dzięki niej można spożywać wysokoskrobiowe produkty takiej jak pieczywo, ziemniaki, ryż czy makaron bez obawy o sylwetkę. Natomiast chrom wchodzi w skład tzw. czynnika tolerancji glukozy, odpowiadając za metabolizm glukozy w organizmie i wzmagając działanie insuliny, a tym samym zapobiegając nagłym wahaniom glukozy we krwi. Nagłe obniżenie glukozy we krwi powoduje napady głodu i wzmożony apetyt na słodycze, co jest dużym problemem dla osób, które starają się schudnąć.

Preparat wspomagający odchudzanie Slimgreen Trio jest dostępny w opakowaniach po trzydzieści tabletek. Należy zażywać jedną kapsułkę dziennie przed głównym posiłkiem, bogatym w cukry i skrobię, popijając go wodą. Zalecany okres stosowania preparatu to 60 dni.

Slimgreen Trio jest dostępny w cenie już od niecałych 19,00 zł. Można go kupić między innymi pod tym linkiem.

 

Reklama: