System podwieszeń gimnastycznych TRX TACTICAL

Autor: Justyna Jucha — Maj 26, 2017

TRX Tactical to najnowsza wersja systemu podwieszeń TRX na światowym rynku. Produkt pozwala ćwiczyć w dowolnym miejscu, a jego niewielkie wymiary pozwolą mieć go zawsze przy sobie. TRX pozwala na wykonanie ponad 750 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała, przy czym każde ćwiczenie można stopniować w zależności od poziomu sprawności użytkownika.

System podwieszeń TRX dla każdego

Wielkość oporu na urządzeniach można dostosować do sprawności i poziomu zaawansowania użytkownika poprzez przemieszczanie ciężaru ciała. Systemu TRX można używać wszędzie, ponieważ waży mniej niż kilogram, montuje się go krócej niż minutę i można go zawsze mieć przy sobie – czy to na siłowni, czy na zewnątrz w ciepły dzień, w domu, w podróży, pod warunkiem, że będzie można go stabilnie zawiesić. Ćwiczenie można zmienić bardzo szybko, w zaledwie kilkanaście sekund, co pozwala na maksymalne wykorzystanie czasu poświęconego na trening i umożliwia treningi w systemie cyklowym.

Doskonały trening

TRX powstał po wielu latach intensywnych badań i udoskonaleń i powstaje z najwyższej jakości materiałów. Łatwo regulowane klamry i uchwyty razem ze zintegrowanymi widełkami na stopy są doskonałe do gruntownego treningu. Każdy TRX jest wyposażony w pas o szerokości 40 mm, który jest podwójnie zszyty grubą przeplataną nylonową nicią, co gwarantuje jego trwałość i odporność na siłę rozciągania aż do 560 kg. Nierozdzielny karabinek i haczyk zabezpieczający zapewniają bezpieczny trening nawet bardzo wymagającym użytkownikom, dostosowując się od 1,8 do 3,6 m.

system do ćwiczeń trx

okazje.info.pl

Jak to działa i czemu służy?

System profesjonalnych lin TRX wykorzystuje masę ciała ćwiczącego oraz grawitację aby stworzyć opór podczas ćwiczeń. Zatem do treningu potrzebujemy stabilnego miejsca na podwieszenie systemu, samego systemu i własnego ciała. Nie są wymagane dodatkowe obciążenia. Trening w zawieszeniu poprawia równowagę mięśni, stabilność stawów, daje mobilność i wzmacnia mięśnie brzucha, zatem jest bardzo pomocny zarówno osobom dbającym o sylwetkę, pragnącym poprawić swoją kondycję, jak i osobom uprawiającym różne sporty. TRX poprawia również postawę i zapobiega obrażeniom. W skład zestawu wchodzą TRX Force Tactical, 12-tygodniowy program treningowy Tactical Progressive, przenośny plecak do przechowywania pasów TRX-Tactical, TRXDVD z przykładowymi ćwiczeniami i zestawami treningowymi, uchwyt na drzwi (TRX door Anchor), dodatkowy pasek EXTENDER TRX umożliwiający większą modyfikację długości pasów oraz kolejne modyfikacje treningowe.

Reklama: