Tabletki na odchudzanie Xls Medical Max Strength

Autor: Justyna Jucha — Kwiecień 24, 2017

Xls Medical Max Strength to preparat specjalistycznego przeznaczenia medycznego odpowiedni dla każdej osoby dorosłej. Jego działanie polega na skutecznej i szybkiej redukcji masy ciała bez konieczności prowadzenia restrykcyjnych diet czy wprowadzania zakazów i ograniczeń.

Jak działa Xls Medical Max Strength?

Xls Medical Max Strength  to tabletki na odchudzanie zmniejszające ilość wchłanianych z pożywieniem tłuszczów i węglowodanów, co wpływa na ograniczenie spożywanych kalorii i wspomaga szybką utratę wagi. Preparat został opracowany z myślą dla osób, które ukończyły osiemnaście lat, a ich wskaźnik masy ciała BMI wynosi od 18,5 kg/m2 wzwyż. W przypadku osób młodszych, powyżej dwunastego roku życia, preparat może być stosowany wyłącznie po konsultacji i pod ścisłą kontrolną lekarską. Różne jest także zastosowanie i przeznaczenie preparatu w zależności od wskaźnika BMI. Osoby ze wskaźnikiem powyżej 25 mogą używać preparatu w celu utraty wagi, osoby ze wskaźnikiem masy ciała BIM pomiędzy 18,5 a 25 mogą stosować tabletki w celu utrzymania stałej masy ciała.

preparat na odchudzanie

okazje.info.pl

Skład preparatu i substancje aktywne

Xls Medical Max Strength zawiera opatentowany składnik aktywny w postaci Clavitanolu, który jest kompleksem enzymów roślinnych zmniejszającym wchłanianie przez organizm węglowodanów, cukrów i tłuszczów, w następstwie czego ograniczane jest spożycie kalorii, a to przyspiesza utratę masy ciała bez stosowania skomplikowanych kuracji dietetycznych. Ponadto Xls Medical Max Strength obniża poziom glukozy we krwi oraz poziom insuliny, wspomagając prawidłową gospodarkę glukozą przez organizm oraz redukuje uczucie głodu. Należy przyjmować dwie tabletki dziennie na pół godziny przed dwoma głównymi posiłkami (2x tabletki przed jednym i 2x tabletki przed drugim posiłkiem) popijając znaczną ilością płynów. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Reklama: