Trójfazowy suplement diety BE SLIM 3

Autor: Justyna Jucha — Listopad 13, 2015

Preparat BE SLIM 3 to trójfazowy specjalistyczny suplement diety, którego składniki skutecznie wspierają proces odchudzania. Faza pierwsza rano usprawnia przebieg procesów trawiennych, w południe wspomaga metabolizm oraz kontrolę masy ciała, a wieczorem wspiera wydalanie wody przez nerki i pomaga zmniejszyć apetyt. Tabletka przeznaczona na rano pobudza układ trawienny – na sprawność procesów trawiennych wpływają zawarte w niej mniszek, ostropest, mięta  oraz goryczka. Na metabolizm węglowodanów wpływa mniszek, prawidłowy poziom glukozy i produkcję żółci mniszek i ostropest, a wydalanie wody przez nerki wspomagają mniszek i pokrzywa. Wyciąg z mniszka lekarskiego wspiera metabolizm węglowodanów, pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi, wspiera prawidłową czynność żołądka, wątroby i funkcjonowanie dróg żółciowych. Zwiększa wydalanie wody przez nerki i pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego, wspiera ochronę antyoksydacyjną organizmu. Wyciąg z ostropestu plamistego ułatwia natomiast utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi, wspiera zdrowie i ochronę wątroby, przyczynia się do prawidłowej produkcji żółci oraz wspoma

okazje.info.pl

okazje.info.pl

ga ochronę antyoksydacyjną. Wyciąg z pokrzywy zwyczajnej zwiększa wydalanie wody przez nerki, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i pęcherza, pomaga ożywić organizm. Wyciąg z mięty pieprzowej wspiera zdrowie układu pokarmowego: żołądka i jelit, a wyciąg z goryczki wspiera przebieg procesów trawiennych, wspomaga komfort trawienny, powoduje ożywienie organizmu.

Tabletka przeznaczona na południe wspiera utratę wagi. Na kontrolę masy ciała wpływają gorzka pomarańcza, guarana, morszczyn oraz zielona herbata, a metabolizm lipidów wspierają gorzka pomarańcza, guarana oraz zielona herbata. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (w tym 6% synefryny) wspomaga metabolizm lipidów i węglowodanów, przyczynia się do kontroli masy ciała. Wyciąg z guarany wspiera odchudzanie i kontrolę masy ciała. Korzystnie wpływa na metabolizm lipidów, wspomaga zdrowie jelit i przebieg procesów trawiennych. Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego (w tym zawartość jodu 0,1%) jest pomocny w czasie odchudzania. Wspomaga metabolizm energetyczny, wspiera procesy trawienne i zdrowie układu trawiennego. Usprawnia pasaż jelitowy i wspomaga regularne wypróżnienia. Przyczynia się do zwiększenia uczucia sytości i ułatwia kontrolę wagi. Wyciąg z zielonej herbaty wspiera osiągniecie i utrzymanie prawidłowej masy ciała, wspomaga przemianę materii i metabolizm tłuszczów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi. Zwiększa wydalanie wody przez nerki oraz wspomaga ochronę antyoksydacyjną komórek. Wyciąg z pietruszki wspiera zdrowie układu moczowego, dolnych dróg moczowych, pęcherza i nerek, wspomaga funkcję wydalniczą nerek.

Tabletka na wieczór ma za zadanie kontrolować nasz apetyt. Wyciąg z morwy białej wspiera metabolizm glukozy i węglowodanów, wspomaga produkcję insuliny. Wyciąg z Gymnema Sylvestris przyczynia się do utrzymania prawidłowego stężenia glukozy we krwi, wspomaga kontrolę apetytu, wspomaga odchudzanie i kontrolę wagi. Wyciąg z cynamonu wspomaga prawidłowy metabolizm glukozy, zdrowie układu pokarmowego i jelit, zwiększa wydalanie wody przez nerki, wspomaga ochronę antyoksydacyjną, może pomóc utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi i prawidłową wagę. Wyciąg z opuncji figowej wspiera odchudzanie, prawidłowy poziom glukozy, wspiera kontrolę apetytu. Przyczynia się do metabolizmu tłuszczów co pomaga kontrolować masę ciała. Wyciąg z senesu wspiera zdrowie wątroby, prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i jelit, wspomaga ochronę antyoksydacyjną. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi, uczestniczy w prawidłowym metabolizmie makroskładników odżywczych.

Reklama: