Viridian Fibre Complex with FOS

Autor: Justyna Jucha — Sierpień 08, 2017

Viridian Fibre Complex with FOS – Błonnik z F.O.S to kapsułki (90 sztuk w opakowaniu) – suplement diety wspomagający odchudzanie.

Z dużą zawartością błonnika

Viridian Fibre Complex with FOS – Błonnik z F.O.S jest Suplementem Diety. Błonnik jest istotnym elementem zdrowej diety. Odgrywa ważną rolę w zachowaniu zdrowia i w spójnym działaniu całego przewodu pokarmowego. W błonniku można wyróżnić składniki rozpuszczalne i nierozpuszczalne w wodzie. Włókna nierozpuszczalne mają zdolność absorbowania wody i zapewniają masę w przewodzie pokarmowym. Włókna celulozy poddawane są naturalnej fermentacji, w wyniku czego wytwarzają się krótko łańcuchowe kwasy tłuszczowe. Są głównym źródłem energii dla zdrowych komórek jelitowych. Rozpuszczalne w wodzie składniki błonnika, takie jak pektyny, śluzy i hemicelulozy, sprzyjają usuwaniu metali ciężkich. Błonnik z F.O.S firmy Viridian zawiera w swoim składzie len, który jest bogatym źródłem lignanów – naturalnych związków roślinnych należących do grupy fitoestrogenów. Jest to bogate źródło śluzu i kwasów omega, a do tego nawilża i działa osłonowo na układ pokarmowy. Zawarte w preparacie łuski nasion babki płasznik uzupełniają dietę w naturalny błonnik wpływając na lepszą perystaltykę jelit. Łagodzi podrażnienia błony śluzowej zmniejszając zaparcia i wzdęcia, a jako źródło rozpuszczalnego błonnika stanowi uzupełnienie kuracji odchudzających. Pektyny cytrusowe występują zarówno w skórce jak i pod skórą owoców i warzyw, są fermentowane przez florę jelitową wytwarzającą krótko łańcuchowe kwasy tłuszczowe stanowiące źródło energii dla komórek jelita grubego.

preparat z błonnikiem

okazje.info.pl

W preparacie znajdziemy również kelp czyli brązową algę morską, która zawiera dużo zróżnicowanych minerałów, witamin i innych cennych dla zdrowia elementów. Kelp jest bogatym źródłem śluzów, takich jak np. algin, które uspokajają jelita oraz wspomagają utrzymanie prawidłowego stężenia lipidów i pomagają w wiązaniu i wydalaniu z organizmu metali ciężkich oraz innych zanieczyszczeń.

Reklama: