Wspomaganie w odchudzaniu – Slim Expert od Olimp

Autor: Ola Nowak — Październik 28, 2013

Kapsułki Slim Expert to silny suplement diety wspomagający szybkie i efektywne odchudzanie bez efektu jo-jo, dzięki zastosowaniu trzech unikalnych formuł w jednym preparacie, a mianowicie mieszanki termogenicznej Thermogenic Blend, opatentowanej przez markę Olimp formuły Sinetrol wspomagającej redukcje tłuszczu podskórnego oraz mieszanki oczyszczającej organizm z toksyn Detox blend.
Termogeneza stanowi proces wytwarzania ciepła w organizmie, które powstaje w czasie zużytkowania substancji wysokoenergetycznych. Istnieją składniki, które w odpowiednim stężeniu mogą stymulować organizm do pozbywania się zbędnego tłuszczu poprzez nasilenie termogenezy i zwiększenie produkcji ciepła, której towarzyszy aktywacja rozkładu tłuszczów.

olimp-labs.com

Źródło: www.olimp-labs.com

Sinetrol wspomaga redukcję podskórnego tłuszczu, co udowodniły badania kliniczne. Stanowi on ekstrakt z wyselekcjonowanych owoców cytrusowych – pomarańczy i grejpfruta oraz guarany. To zawarte w preparacie bogactwo naturalnych substancji czynnych odpowiada za jego szczególne właściwości odchudzające.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek. Należy zażywać dwie kapsułki jako jedną porcję w ciągu dnia. Cena jednego opakowania zawierającego 60 kapsułek według danych serwisu Okazje.info zaczyna się od około 15 zł.

Reklama: