Wygoda w trakcie ćwiczeń – biustonosze sportowe Adidas

Autor: Ola Nowak — Maj 07, 2014

Aktywność fizyczna wymaga odpowiedniego przygotowania także pod względem stroju. Niewygodne spodenki z uciskającą gumą w pasie czy bawełniane koszulki absorbujące pot powinniśmy raczej odłożyć do szafy, a dać szansę nowoczesnej odzieży sportowej i do fitness. Taką propozycją jest nowa linia biustonoszy sportowych marki Adidas, którą docenią wszystkie panie, a te o obfitszych kształtach w szczególności, ponieważ bez doskonałego wsparcia dla biustu trening staje się udręką.

adidas.pl

adidas.pl

Adidas wprowadził nową linię biustonoszy sportowych, jednocześnie udostępniając użytkowniczkom na stronie internetowej narzędzie ułatwiające dobranie odpowiedniego rozmiaru i typu takiego biustonosza. A nikogo nie trzeba przekonywać, że tego typu ubranie musi być idealnie dopasowane do sylwetki, ale również do rodzaju aktywności. Oferowane w kolekcji na wiosnę-lato 2014 biustonosze dają różne wsparcie, zatem można dobrać najlepszy do rodzaju uprawianego sportu.

A jeśli lubimy zmieniać kolorystykę, świetnym rozwiązaniem dla nas będzie biustonosz dwustronny, np. z jednej strony biały, a z drugiej czarny z serii Clima Essentials. Skonstruowano go w taki sposób, że nie ogranicza ruchów, także skrętnych, w trakcie ćwiczeń. Można się w nim także z łatwością rozciągać, a dzięki zastosowanej technologii Climalite, wilgoć jest utrzymywana z daleka od ciała. Biustonosz ma regulowane, niezbyt szerokie paski pozwalające na jego doskonałe dopasowanie do sylwetki.

W najnowszej kolekcji znalazł się również odświeżony, klasyczny model Supernova Racer, niezastąpiony podczas intensywnego treningu. Posiada on oprócz technologii Climalite, także technologię ClimaCool, która przez cyrkulację powietrza zapewnia suchość i maksymalną wydajność nawet przy najbardziej intensywnym wysiłku.

Inne ciekawe biustonosze Adidas, które są chętnie kupowane przez użytkowniczki, można obejrzeć i kupić na http://www.okazje.info.pl.

Reklama: