Zdrowa dieta z wyciskarkami do owoców i warzyw

Autor: Justyna Jucha — Październik 19, 2016

Wolnoobrotowe wyciskarki do soków podbijają rynek sprzętu AGD oraz zdrowej żywności, ponieważ dzięki nim możemy uzyskać dania bogate w witaminy, mikroelementy i substancje odżywcze z owoców i warzyw. Takie podejście jest wskazane dla każdej osoby, jednak szczególnie ucieszy osoby, które dbają o sposób odżywiania, swoją kondycję i samopoczucie fizyczne oraz psychiczne. Idealnie przydadzą się takie wyciskarki również osobom stosującym diety odchudzające. Jaką zatem wybrać wyciskarkę, aby spełniła nasze wszystkie oczekiwania? Podpowiedź znajdziemy w rankingu wyciskarek przeprowadzonym przez Okazje.info.

Gotie GSJ-500G to wyciskarka wolnoobrotowa marki Topjuicer, która jest profesjonalnym urządzeniem służącym do wyciskania soków z większości warzyw i owoców. Dzięki wałkowi ślimakowemu o unikatowej konstrukcji, obracającemu się z prędkością osiemdziesięciu obrotów na minutę, produkty są miażdżone i wyciskane za pomocą zbrojonego pierścieniem wykonanym z żywic kompozytowych, sita. Skuteczność działania wyciskarki wolnoobrotowej jest znacznie wyższa od tradycyjnych sokowirówek, a do tego jej praca jest cicha, a czyszczenie bezproblemowe. Urządzenie o wyjątkowo wysokiej mocy 400 W radzi sobie z większością warzyw i owoców, które wyciskane powoli nie tracą swoich wartości odżywczych. Dodatkowo silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń. Wysoka jakość wykonania oraz wysokiej klasy wzornictwo dopełniają walorów urządzenia.

wyciskarki do soków

okazje.info.pl

KH-2201 KINGHOFF jest wysokiej klasy ręczną wyciskarką do owoców i warzyw. Ma wytrzymałą, żeliwną konstrukcję i wyposażona jest w korbkę z drewnianą rączką. W komplecie znajduje się jedno sito filtracyjne, a budowa wyciskarki gwarantuje łatwość czyszczenia i prostą obsługę urządzenia.

wyciskarki do soków

okazje.info.pl

Champion TITAN to prasa do wyciskania soku z owoców i warzyw. Prasa hydrauliczna stanowi podstawowe urządzenie niezbędne w stosowaniu terapii Gersona. Przeznaczona jest do współpracy w wyciskarką Champion, gdzie w pierwszym kroku uzyskuje się pulpę z owoców lub warzyw, a następnie pulpę zawiniętą w specjalne do tego celu przeznaczone płótno, umieszcza się w prasie i z siłą dwóch ton wyciska sok. Dwuetapowa metoda uzyskiwania soku zapewnia, że nie jest on utleniony, a tym samym bogatszy w wartości odżywcze, witaminy, a przede wszystkim enzymy mające właściwości lecznicze. Elementy prasy mające kontakt z sokiem wykonane są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.

wyciskarki do soków

okazje.info.pl

Reklama: