Zdrowe odżywianie z sokowirówkami – ranking popularności wg Okazje.info

Autor: Justyna Jucha — Grudzień 08, 2015

Sokowirówki umożliwiają przygotowanie świeżych soków owocowych i warzywnych, które wspomagają zdrowe, racjonalne odżywianie, a także gubienie zbędnych kilogramów. Najchętniej kupowanymi przez klientów Okazje.info sokowirówkami w październiku były modele: ZELMER JE1200.5, Zelmer JE1200 oraz Bosch MES3500.

ZELMER JE1200.5 to nie tylko sokowirówka. Za jego pomocą można przygotować soki, zupy, desery, koktajle, sałatki czy sosy. Urządzenie pozwala też mielić ziarna kawy, przyprawy albo orzechy, ponieważ wyposażono je w pojemnik na sok z separatorem piany o pojemności 0,9 l oraz 1,5-litrowy pojemnik na miąższ. Duży otwór na owoce i warzywa umożliwia wkładanie produktów bez potrzeby ich obierania lub krojenia. Popychacz pomaga wycisnąć je szybko i bezpiecznie. Do sokowirówki dołączono kubek miksujący, młynek udarowy, malakser z nożem tnącym ze stali szlachetnej i dwustronnymi tarczami. Urządzenie posiada też dwie prędkości obrotowe. Maksymalna moc pracy sokowirówki wynosi 500 W.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Model Zelmer JE1200 to sokowirówka o mocy Peak Power 850 W, która posiada 2 prędkości obrotowe, dzięki czemu dokładnie wyciśniemy sok z każdego rodzaju owoców i warzyw. Duży, przezroczysty pojemnik na resztki o pojemności 1,5 l, umożliwia kontrolowanie stanu jego zapełnienia. Urządzenie posiada także duży otwór wsadowy, co pozwala na umieszczenie w nim całych owoców i warzyw, bez potrzeby ich obierania i krojenia na mniejsze kawałki. Pojemność pojemnika na sok to 0,9 litra. Sokowirówka posiada bezpieczne zamknięcie – funkcja Pulse to blokada przed uruchomieniem urządzenia bez założonej pokrywy. Sito wykonane jest ze stali nierdzewnej. W komplecie znajduje się popychacz oraz szczotka do czyszczenia. Model wykonano z tworzywa sztucznego.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Bosch MES3500 to bardzo mocna sokowirówka z możliwością przetwarzania całych owoców bez konieczności krojenia, szybka i łatwa w obsłudze z bardzo dużym otworem wlotowym. Praktyczny wylot soku posiada blokadę DripStop zapobiegającą kapaniu co  pozwala zachować czystość wokół miejsca pracy. Sokowirówka posiada dwa stopnie prędkości: dla miękkich i twardych owoców. Sitko jest wykonane ze stali szlachetnej co pozwala na dokładne wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Model jest bezpieczny w użytkowaniu – silnik zaczyna pracować tylko wówczas, jeżeli urządzenie jest dobrze złożone. Obudowa także została wykonana z najwyższej jakości stali szlachetnej, posiada też ultramocny aluminiowy zacisk zapobiegający przeciekaniu. Zdejmowane elementy nadają się do mycia w zmywarce, a gumowe końcówki w podstawie gwarantują stabilność pracy urządzenia.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Reklama: