Zielona kawa w kapsułkach Aliness

Autor: Ola Nowak — Wrzesień 06, 2014

Aliness Zielona Kawa to preparat w kapsułkach, który zawiera ekstrakt z ziaren zielonej kawy z dodatkiem chromu. Wyniki badań nad zieloną kawą wskazują na to, że pozyskiwany z niej ekstrakt może wspomagać odchudzanie, ponieważ zawarty w nim kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie glukozy, przez co zmniejsza kumulację w organizmie zapasów węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyja nasileniu spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo efekt ten jest wzmacniany przez kofeinę, która  jest substancją pobudzającą metabolizm. Kwas chlorogenowy jest wykorzystywany w wielu preparatach na odchudzanie, a w wyniku przeprowadzonych na grupie otyłych ochotników badań wykazano, że przyjmowanie kilku tabletek zawierających ekstrakt z zielonej kawy i stosowanie diety o niskiej zawartości tłuszczu jest nie tylko bezpiecznym, ale przede wszystkim skutecznym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadwagą i otyłością.

Sklep.naSushi.pl

Sklep.naSushi.pl

Osoby przyjmujące tabletki odchudzające zawierające ekstrakt z zielonej kawy przez okres dwudziestu dwóch tygodni schudły przeciętnie około 8 kg. Zatem w oparciu o te badania można stwierdzić, że zielona kawa pozwala zmniejszyć redukcję masy ciała o wartość przekraczającą 10%, a tkanki tłuszczowej o ponad 15%. Kwas chlorogenowy (ACG) jest ważnym elementem metabolizmu roślin, a dodatkowo także bardzo silnym antyutleniaczem, o właściwościach bakteriobójczych. Ważnym jest tu też połączenie kwasu chlorogenowego z kofeiną, ponieważ substancje te  występujące razem obniżają dość znacząco stopień przyswajania glukozy z pokarmu i zmniejszają możliwość magazynowania przyswojonej glukozy w organizmie – pod postacią tłuszczu.

Substancje zawarte w zielonej kawie mają także pozytywny wpływ na tempo spalania tłuszczów przez organizm – precyzyjnie rzecz opisując zwiększają je, co powinno być bardzo interesującym zjawiskiem dla osób odchudzających się. Dzięki systematycznemu spożywaniu takiej kawy możemy zmniejszyć zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie o około 15-30%. Zalecane dawkowanie to 1- 2 kapsułki dziennie po posiłku.

Reklama: